KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12396339
nr 1239 6339
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Etsningar, 2 st. Hästar, signerad, 1923. Motivet: 18x22 + 23x33
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 mars 2019
kl 18:51:04
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund